Yükleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Efso Bilişim ?
Tam anlamıyla müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla çıktığımız bu yolda, müşterilerimiz için en iyisini yapmak için buradayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin en iyisini hak ettiğiniz için Efso Bilişim :)
Hizmet Takip Sistemi Nedir ?
Hizmetlerimizin herhangi birinden faydalanmak üzere sipariş verdiğiniz zaman, tarafımıza ilettiğiniz mail adresinize hizmet takip numarası göndermekteyiz. Bu takip numarası ile sitemiz üzerinden siparişlerinizin ne aşamada olduğunu, sonuçlanma ve teslim geri sayımı hakkında bilgi alabilirsiniz.
İşlem Sırası Nedir ?
1> İlk olarak çalışma ortamımızı hazırladıktan sonra materyalleri/literatür taraması yapar, yöneticilerimizle planlama hakkında görüşme yaparak planlama yapılır.
2> Ekibimiz ile yaptığımız analiz ve planlama sonrası uygulama sürecine geçilir.
3> En başta yapmış olduğumuz planlama uygun bir şekilde arayüz kodlaması ve düzenlenmeleri yapılır.
4> Arayüz tasarım işlemleri son bulduktan sonra, arkaplan yazılımı kodlanılır.
5> Kullanılabilirlik testlerinden geçen tasarımlarımız müşterilerine teslim edilir.
Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?
Anlaşmalı olduğumuz; Kredi Kartı, Mobil Ödeme, Havale ile ödemenizi 3D Security güvencesi ile yapabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Sipariş & Hizmet sonrası destek sağlıyor musunuz ?
En başta da söylediğimiz gibi, ilk amacımız müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak olduğundan dolayı, Hizmet öncesi ve sonrası olarak sizlere destek vermekten mutluluk duyarız.
Projem var fakat sponsorum yok, ne yapabilirim ?
Efso Bilişim olarak yeniliklere daima kapımız açık. Bir projeniz mi var? Bizimle İletişim bölümünden iletişim kurabilir, projeniz hakkında bilgi verebilirsiniz.