Loading...

Efso Bilişim Olarak Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Hayal gücü ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile her türlü işlemleri ilk önce analizini yapar, daha sonra yüzlerce kez farklı varyasyonlar oluşturularak, hizmet tam anlamıyla tamamlanır ve teslim edilir.
"İncelemek istediğiniz hizmetin üzerine tıklayabilirsiniz."

Web Tasarım

Bütün siparişleriniz Responsive uyumlu, hızlı arayüz ve SEO tasarımlara uygun olarak hazırlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İnce dokunuşlar ve hayal gücü ile ortaya çıkarttığımız kusursuz tasarımlarla, istenileni tam anlamıyla ortaya çıkartmaktayız.

Logo Tasarım

Markayı temsil eden logo çok önemlidir. Kusursuz ve anlam yüklü olması gerektiğinden, ince dokunuşlarla bu hizmeti sunmaktayız.

Sosyal Medya

Sosyal medya ile ilgili olarak hazırlanıp yayınlanacak olan içerik ve görsellerin planlaması, organizasyonu gibi tüm aşamalarının yönetilmesini sağlar.

3D Görselleştirme

VR Animasyon Rekalm Filmi, Konsept Tasarım, Lansman, Mimari Proje ve İmalat Çizimlerimiz ile hizmet sağlamaktayız.

Illustrator

Vektörel çalışmalar ile, Illustrator üzerinden çizim hizmetimiz bulunmaktadır.

Neden biz?

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Ekiplerimiz uygulama öncesi detaylı analiz ve adım adım ilerleme raporları oluşturarak hizmetlerimizden alabileceğiniz en yüksek verimi kazandırmayı hedefler. İhtiyacınız olanı tam anlamıyla sizlere kazandırır.

Zamana Karşı Yarış

Tek rakibimizin zaman olduğunun bilincinde olup, sipariş teslim süresini minimuma indirgeleyerek siparişlerinizi teslim etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Efso Bilişim ekibi olarak en dikkat ettiğimiz unsur müşteri memnuniyetidir. Sipariş öncesi ve sonrası hizmet destek sistemlerimiz ile sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Sonuç

Sonuç olarak tarafımızca almış olduğunuz hizmet ile yükselişini garanti ediyor, siz değerli müşterilerimiz için en iyisini istiyoruz!