Loading...

Hakkımızda

Efso Bilişim hakkında detaylı bilgiler.

Biz Kimiz ?

Efso Bilişim olarak vizyonumuz, markaların masaüstü ve mobil cihazlardan en fazla verimi elde etmelerini sağlayarak kullanıcıların yaşamlarını, markalarını ve kalitelerini iyileştirmektir. Kişiselleştirilmiş reklam deneyimleriyle masaüstü ve mobil reklamcılık keşfine öncülük ediyoruz. Bu sayede kullanıcıların, cihazlarla yarattığımız yayınlar yoluyla yeni ürün ve hizmetleri keşfetmeleri sağlıyor, daha fazla kullanıcıya ulaştırarak verimliliğini ekstra olarak arttırıyoruz. Doğru stratejilerle oluşturduğumuz algoritmalarımız ile kusursuz hizmetimizin keyfini çıkartmanızı hedeflemekteyiz.

Kültürümüz

Efso bilişim olarak bizim biz olmamızı sağlayan üç farklı faktör bulunmaktadır. Hayal gücü, takım işi ve emek. Bizim kültürümüz, tüm ekip üyelerimizin büyük düşünmelerini ve hayal güçlerini sonuna kadar kullanmalarını, karşılaştıkları karmaşık zorluklar ile başa çıkmalarını sağlamaktadır. Kendine inanan ve güçlü bir takım olarak bizler; işini seven, tutkulu, yaratıcı, eğlenceli, sevgi dolu ve çözüm odaklıyız. Efso Bilişim olarak bambaşkayız!

Mehmet Emin Kaçar

Efso Bilişim Network Hizmetlerinin kurucusudur. Aktif olarak Web Tasarım, Sosyal Medya ve Grafik Tasarım hizmetleri planlayıcısı, uygulayıcısı ve yöneticisidir.

Mehmet Emin KAÇAR
KURUCU

Yusuf E.

Efso Bilişim Network Hizmetleri ekip üyesidir. Aktif olarak Sosyal Medya Hizmetleri yetkilisi pozisyonunda çalışmaktadır.

Yusuf E.
Sosyal Medya

Yahya E.

Efso Bilişim Network Hizmetleri ekip üyesidir. Aktif olarak Grafik Tasarım Hizmetleri Yetkilisi pozisyonunda çalışmaktadır.

Yahya E.
Grafik Tasarım

Kemal S.

Efso Bilişim Network Hizmetleri ekip üyesidir. Aktif olarak Web Tasarım Hizmetleri Yetkilisi pozisyonunda çalışmaktadır.

Kemal S.
Web Tasarım

Bizim Hakkımızda Neler Söyleniyor?

Yılların verdiği tecrübe ve network bilgi geliştirmesiyle ortaya çıkarttığın bu profesyonel hizmet ile müşterilerin için en iyisini uygulayacağından şüphem yok. Hizmette sınır yok!

Özkan S.

Bizim Hakkımızda Söylenilenler

Altyapısından tut, hizmet kalitesine kadar network hizmetlerine bambaşka bir boyut kazandırdığın teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Merve Y.

Bizim Hakkımızda Söylenilenler

Kaliteli hizmetinden tutun, hizmet öncesi ve sonrası destek ile bütün sorularıma usanmadan cevap verdiler :). Sosyal Medya yönetim hizmetinden yararlanıyorum. HA Rİ KA SI NIZ :))

Cansu S.

Bizim Hakkımızda Söylenilenler

Fiyat konusunda uygun, hizmet kalitesi olarak sınır tanımıyorlar. Web sitesi tasarlattım tam da istediğim gibi oldu. Teşekkürler Efso Bilişim :)

Hüseyin E.

Bizim Hakkımızda Söylenilenler

Alternatif olarak ortaya çıkarttıkları logo hizmeti gerçekten harika olmuş. Şirketimi yakın zamanda sizlerin tasarladığı logo ile açacağım. Sağolun.

Cihan U.